+420 602 218 941 aurinko-dv@volny.cz

Zkušenosti ve stavebnictví

Ve firmě Aurinko – DV, s.r.o. v Českých Budějovicích se v oblasti stavebnictví pohybujeme už téměř dvacet let a měli jsme tak možnost sledovat rychlý technologický i Architektonický vývoj, který se během této doby udál. Naše početné projekty na soukromých i veřejných stavbách nám daly cit pro detaily staveb i schopnost soustředit se na jejich nejdůležitější prvky tak, aby byl výsledek co nejvíc uživatelsky vstřícný a zároveň trvalý. Díky širokému rozhledu, který jsme za dobu své praxe získali, umíme čelit i nepředvídaným situacím, které se na stavbách často naskytují, kreativně a s invencí.

Do týmu svých spolupracovníků jsme během let přibrali celou řadu zkušených a obratných profesionálů, na které se dokážeme stoprocentně spolehnout a jimž pokaždé vděčíme za bezchybný průběh prací. Je pro nás důležité udržovat si orientaci v oboru a přizpůsobovat se změnám, které jeho vývoj přináší, abychom svým klientům dokázali nabídnout technologicky nejvyspělejší a nejpokročilejší možné služby.

Mezi některými z nejvýznamnějších projektů, kterým jsme měli v minulosti možnost se věnovat, můžeme namátkou jmenovat třeba rozsáhlé práce na Kasárnách Jana Žižky v Jindřichově Hradci (zakázka pro Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra), kompletní plynovodnou soustavu v Dubném, rozsáhlé opravy povodňových škod v Nové Vsi u Chýnova, úpravy cest a stavbu opěrných zdí ve Vimperku, práci na mostu v Boršově nad Vltavou nebo realizaci kašny v Milevsku.