+420 602 218 941 aurinko-dv@volny.cz

O nás

Ve společnosti Aurinko – DV, s.r.o. v Českých Budějovicích se už téměř dvacet let věnujeme stavebním pracím a všemu, co s nimi souvisí. Pro své klienty poskytujeme vše od zpracování projektu, přes geologické a geodetické práce nebo autodopravu, až po kompletní realizaci staveb.

Za sebou máme nespočet úspěšných velkých projektů po celých jižních Čechách i za jejich hranicemi, ať už šlo o různé veřejné stavby, stavby technického charakteru, nebo menší práce na obytných objektech. Usilujeme o to, aby byly naše služby nejen ve vynikající technické kvalitě, ale snažíme se také poskytovat svým klientům kompletní vedlejší servis a zaručit jim naprostou spolehlivost a flexibilitu.

Chceme, aby měl náš klient slovo ve všech detailech prací, které pro něj provádíme, a intenzivně spolupracujeme s jeho projektanty a architekty tak, abychom dosáhli toho nejlepšího možného výsledku. Celý tým našich spolupracovníků má v oblasti stavebnictví dlouhodobé zkušenosti a dokáže Vám tak zaručit rychlost, bezpečnost a kvalitu stavby. Dělá nám radost, když za sebou zanecháváme hmatatelný výsledek s výbornými technickými i estetickými vlastnostmi, který našim klientům našim klientům umožní zase o něco kvalitněji pracovat či žít.

A co konkrétně Vám dokážeme nabídnout? Jádrem služeb, které poskytujeme, jsou stavební práce, ať už jde o kompletní stavbu od nuly, nebo o dílčí stavební činnosti. K tomu patří zakládání staveb a výkopové práce, malířské, sádrokartonářské nebo pokladačské práce, vsazování dveří a oken, drobné rekonstrukce fasád či střech, nebo také bourání stávajících staveb. Vedle stavebních prací jako takových ale svým klientům poskytujeme i všechny související služby, jakými je projektování staveb, zajišťování inženýrských sítí a telekomunikačních montáží, sanace a likvidace odpadu nebo autodoprava.

Při tom všem usilovně myslíme na pohodlí budoucích uživatelů našich staveb a k problémům, se kterými se během staveb setkáváme, přistupujeme kreativně a s invencí. Díky dlouhým letem praxe dokážeme skvěle zacházet i s detaily, které by nezkušený stavitel přehlédnul, ale které jsou přitom pro dlouhodobé fungování stavby klíčové. Zkuste se nám ozvat a vyptat se na podrobnosti! Těšíme se na spolupráci s Vámi.