+420 602 218 941 aurinko-dv@volny.cz

Naše kompletní služby

Stavební práce

Pro své klienty zařizujeme kompletní stavební činnosti, ať už se jedná o dílčí práce na rozsáhlejším projektu, rekonstrukci stávající stavby nebo o stavbu na zelené louce (a bohaté zkušenosti máme i s opačným procesem – tj. s demolicí existujících objektů). Spolupracujeme jak se soukromými osobami, tak si klienty z veřejného sektoru a věnujeme se stejně tak obytným objektům, jako technickým stavbám. V oblasti stavebnictví máme rozsáhlé zkušenosti a máme k dispozici tým spolupracovníků s dlouhou praxí v oboru, vysokou spolehlivostí a technickou zručností.

V rámci stavebních prací svým klientům můžeme nabídnout zakládání staveb, veškeré výkopové a zednické práce, obkládání, sádrokartonářské a malířské práce, zateplování a opravy střech nebo zdiva a další.

Projektování staveb

Pro všechny typy pozemních staveb pro Vás zvládneme zajistit kompletní projektovou dokumentaci a postaráme se, abyste zvládli veškerou administrativu spojenou se získáním stavebního povolení, územního rozhodnutí, územního souhlasu aj. Během vypracování projektu samozřejmě s klientem intenzivně komunikujeme a zapracováváme všechny jeho individuální přání a požadavky.

Inženýrské sítě

Realizujeme přípojky vody, kanalizace, plynu i elektriky od přípravy podkladu, přes jejich pokládku, až po závěrečné úpravy terénu.

Další služby:

  • telekomunikační montáže
  • geodetické práce
  • geologické práce
  • sanace, likvidace odpadů
  • autodoprava,pronájem stavební mechanizace