+420 602 218 941 aurinko-dv@volny.cz

Čím se řídíme při práci

Ve firmě Aurinko – DV, s.r.o. jsme si dobře vědomi toho, že od našich stavebních prací očekávají zákazníci právem tu nejvyšší možnou kvalitu. Máme za to, že jsou to především naše dlouhodobé zkušenosti, co nám umožňuje udržovat vysoký standard naší práce, a neustále se snažíme své služby zlepšovat, ať už tím, že využíváme nové, kvalitní materiály, nebo tím, že nepřestáváme sledovat aktuální vývoj v našem oboru.

Je ale jasné, že opravdu kvalitní stavební firmě nemůže dokonalá řemeslná kvalita všech prováděných prací – ať už jde o výkopové, zednické, obkladačské, sádrokartonářské nebo malířské práce – stačit. V naší firmě je stejně tak důležité kvalitně komunikovat se zákazníkem (k čemuž patří i intenzivní spolupráce s jeho architektem nebo s jinými technickými odborníky) a soustavně mu prokazovat, že se na naše služby může spolehnout. Je pro nás samozřejmé dokončovat své služby včas a do detailu přesně podle dohody, kterou se svým klientem máme.

Protože je to právě náš zákazník, komu bude ve většině případů výsledná stavba sloužit, točí se naše spolupráce do velké míry kolem něj – a my děláme všechno pro to, abychom se maximálně přizpůsobili všem jeho specifickým potřebám a požadavkům. Doufáme, že náš přístup bude vyhovovat i Vám!